Kids Concept,

 

Jaki jest główny profil Waszej działalności?

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą najwyższej jakości mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego. Nie tylko sprzedajemy same meble, ale również proponujemy optymalną aranżację wnętrz. W naszej ofercie znajdują się wyroby meblarskie dla dzieci i młodzieży, a także dodatki dekoracyjne i oświetlenie.

 

Do jakiej grupy wiekowej są kierowane produkty?

Oferujemy meble przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, począwszy od noworodków aż po młodzież szkolną. Rodzice najmłodszych dzieci mogą wybrać odpowiedni model spośród bogatej oferty komód, łóżeczek, przewijaków czy szafek nocnych. Do pokojów nieco starszych dzieci oferujemy biurka i krzesła biurowe, łóżka wraz z dodatkami, komody, regały, szafki nocne, szafy i półki.

 

Czy klient może liczyć na pomoc w wyborze produktu?

Oczywiście, że tak! Każdy nasz klient na pewno spotka się z fachowym wsparciem w zakresie doboru wymarzonego mebla, a także optymalnego zagospodarowania przestrzeni pokoju dziecięcego.

 

Jaki jest przedział cenowy produktów?

Dodatki do mebli kosztują przeciętnie kilkadziesiąt złotych. Ceny kompletnych mebli renomowanych producentów może wynosić kilka tysięcy złotych.

 

Co wyróżnia Waszą ofertę?

Nasza oferta składa się wyłącznie z wyrobów najwyższej jakości i nie może być mowy o wyborze przypadkowych produktów. Sprzedajemy meble uznanych producentów, którzy stawiają na jakość bez kompromisów. Oferowane przez nas wyroby cechują się zarówno atrakcyjnym współczesnym wzornictwem, jak i funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Ich nabywcy mogą mieć pewność, że kupują produkty najwyższej klasy. Nawet najbardziej wymagający klienci – a często są nimi dzieci – na pewno znajdą u nas asortyment, który całkowicie spełni ich oczekiwania.

 

Czy przygotowujecie specjalne oferty cenowe, promocje?

Tak, przygotowujemy promocje i specjalne oferty, które najłatwiej można znaleźć na naszej stronie internetowej lub na naszym profilu na Facebooku. Organizujemy również konkursy z nagrodami. Zachęcamy do śledzenia naszych propozycji!

 

Czy uwzględniacie gwarancje?

W przypadku mebli gwarancji udziela producent. Na miejscu rozpatrujemy reklamacje dotyczące pozostałych wyrobów.

 

Czy można kupować online?

Oczywiście, że tak. Na naszej stronie prowadzimy sklep internetowy, gdzie można znaleźć bogaty asortyment oferowanych przez nas wyrobów.

 

Czy istnieje opcja dostawy towaru do domu klienta?

Tak, zamówiony towar przewozi firma kurierska na podany wcześniej adres.

 

Ile jesteście na rynku?

Działamy na rynku od maja 2012 roku i ciągle się rozwijamy.

 

Czy jeszcze chcecie dodać coś od siebie?

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby rodziców, a przede wszystkim dzieci – powstaliśmy z miłości do nich. Oferujemy meble z fantazją: najwyższej jakości, bezpieczne, komfortowe, a jednocześnie piękne i oryginalne – dające olbrzymie pole dla wyobraźni. Nasze wybory są również funkcjonalne, można powiedzieć, że „rosną wraz z dziećmi”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich rodziców, którym zależy na tym, by pokój ich dzieci był niezwykłym, niebanalnym miejscem!

 

 

Kids Concept

ul.Morskiej 174 w Gdyni.
Godz.otwarcia:
Pn – Pt 10-18.
So 10-15

Tel.: 58 340 01 68, 605 110 105

www.kidsconcept.pl

e-mail: kidsconcept@kidsconcept.pl

Czynne: pon.–pt.: 11.00–19.00

sob.: 11.00–15.00