Jaki przedział wiekowy obejmuje Wasza oferta imprez urodzinowych?

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 3–12 lat.

 

Czy zatrudniacie animatorów?

Tak, współpracujemy z zawodowymi animatorami, którzy dbają o niezapomnianą atmosferę podczas każdego przyjęcia urodzinowego.

 

Jaki jest czas trwania przygotowanej przez Was imprezy urodzinowej?

Nasze przyjęcia urodzinowe trwają około 3 godzin.

 

Czy uwzględniacie sugestie i specjalne życzenia zgłaszane przez rodziców?

Oczywiście, że tak! Naszym priorytetem jest zapewnienie niezapomnianej rozrywki zarówno dla Jubilata, jak i zaproszonych gości. Jesteśmy otwarci w zakresie opracowania scenariusza imprezy. Chętnie dostosowujemy się do wszelkich wymagań i oczekiwań, które zgłaszają nasi goście.

 

Jakimi bazą lokalową dysponujecie?

Organizujemy przyjęcia urodzinowe w wygodnych halach sportowych lub w plenerze – w zależności od oczekiwań i pory roku.

 

Czego mogą oczekiwać dzieci zaproszone na przyjęcie?

Przede wszystkim dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez sportowych, oczywiście w duchu zdrowej rozrywki i wielu atrakcji. Organizujemy zawody, turnieje i konkursy z różnych dziedzin sportu. Mamy wiele ciekawych rozwiązań, które możemy zaproponować, choć chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii i dostosujemy nasz program do określonych wymagań.

 

Czy zapewniacie na miejscu catering?

Tak, zapewniamy poczęstunki zarówno dla gości urodzinowych, jak i dla samego Jubilata.

 

Czy można liczyć na dekorację sali lub innego obiektu, na którym odbędzie się impreza?

Planując każdą uroczystość urodzinową, dbamy o wystrój obiektu. Wiemy, że ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego dokładamy starań, by było ono jak najlepsze. Zapewniamy również materiały i sprzęt, które zostaną wykorzystane w zabawach.

 

Czy zapewniacie upominki dla Jubilata i gości?

Tak, każdy nasz gość może liczyć na upominek. Chcemy, aby przyjęcie urodzinowe w Enjoy the Game było niezapomnianym przeżyciem, a nie ma udanej imprezy bez prezentów. Poza tym każdy nasz gość musi się u nas czuć wyjątkowo.

 

Od kiedy jesteście na rynku?

Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku.

 

Co jeszcze możecie dodać od siebie?

Zachęcamy do organizowania imprez urodzinowych w Enjoy the Game, ponieważ jest to najlepsza forma połączenia okolicznościowego przyjęcia ze zdrową, sportową rozrywką dla dzieci. Bawimy się poprzez sport i odnajdujemy zabawę w sportowej rywalizacji. Nasze imprezy urodzinowe to oryginalne i niebanalne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezapomniane przeżycia, które pozostają w pamięci na długie lata.

 

ul. Słoneczna 17, 80–174 Otomin

tel. 517 774 714

e-mail: info@enjoythegame.pl

www: http://www.enjoythegame.pl